Vrlo emotivan bio je susret bivših županjskih osmaša generacije 1987./88., koji su nakon 25 godina ponovno sjeli u klupe nekadašnje Osnovne škole Moša Pijade, a sada Ivana Kozarca. Druženje uz pjesmu, ples i prisjećanje na dogodovštine iz školskih dana potrajalo je do ranih jutarnjih sati…

(M.L.O.)/glas-slavonije.hr

