Gradonačelnik Županje Davor Miličević ne namjerava rezati plaće zaposlenicima gradske uprave, smanjivati dotacije udrugama, kulturi i sportu niti poduzimati bilo kakve drastične rezove.
“Smatram da su djelatnici gradske uprave već ionako potplaćeni, plaća im nije povećavana posljednjih pet godina i sada vrijedi 30 posto manje nego tada. Nezaposlenost je općenito najveći problem, ali tu problem nije administracija, nego druge stvari”, zaključio je Miličević. Dodaje da je broj zaposlenika u gradskoj upravi smanjen sa 27 na 20 i do sada je isplaćeno 1,2 milijuna kuna za otpremnine. “Proračun nije uzdrman, u minusu jesmo, ali to se lako može ispraviti”, objašnjava Miličević, čija plaća također više nije na gradskom proračunu, otkako je proljetos postao saborski zastupnik.

