Related Articles

2 Comments

 1. 2

  Katica Pavkić Špiranec

  Nadam se da će TZ dobiti voditelji koji ima viziju razvoja turizma u ovom lijepom kraju, da će nastaviti sa provođenjem projekata koje je započeo pokojni ravnatelj Mirko Bačić i novim idejama i projektima učiniti ovaj lijepi grad i njegovu okolicu još prepoznatljivijim na zemljovidu hrvatskoga turizma.

  Reply
 2. 1

  pjanji

  Sada krece odrada za sve “koopetante” predizborne kampanje…Vec se po kuloarima prica o imenima…bar obuzdajte ekipu da prije natjecaja ne pricaju o konkretnim imenima…TZ-Šaric,vozni park Grada Zu-Auto Miskovic,Komunalac-Lorger(“+20%),Lesic ostaje savjetnik,Dj.vrtic-Soljacic,Tomic(snajka Gvozdic) i Krezo,naknade za sve clanove svih vijeca…
  Strašna lakrdija

  Reply

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, interactive, text, archive. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here