Related Articles

7 Comments

 1. 7

  Mark

  Čitam u Jutarnjem,prijatelj ti jamac za 1,5 miliona kuna,kako ti nije neugodno da si se toliko nisko srozao da lažeš i obmanjuješ građane Županje a i u crkvu kao ideš,sram te bilo otkriće se sve i na kraju ćeš ispasti go.no,kako te nije stid ljude i djecu pogledati u oči.Fuj,fuj ,fuj.

 2. 6

  Županjac

  E moj Jeloviću ruševino stara,pa zar i ti ozbiljno razmišljaš kad štitiš Ćelu zar si ozbiljan kada misliš da su Županji budale i ne znaju tko je tko u AS -u i tko i kako se vodi i upravlja sa mesnicom,koliki je udjel u klanju i sušenje te prodaji.Kako su podijeljeni štandovi na sajmovima,tvoj i njegov i tko prodaje na tim štandovima,bez zaposlenja i sanitarnih knjižica.Budi pošten ,nemoj se blamirati ,selo je jače od laži i neistina.

 3. 5

  Koreograf

  “E pa ljudi jeli to moguće ?”
  Tako je vikao na nogometnim utakmicama legendarni športski komentator Mladen Delić.

  Izdvojio bih ovo iz članka..
  -Tonu i pol kulena i kobasica Grad Županja naručio i kupio. (tako piše u naslovu)

  -Gradonačelnik donio odluku da da Grad Županja prebaci velika novčana sredstva lokalnom nogometnom klubu čiji je on predsjednik kluba i gle taj nogometni klub navodno isto
  kupuju kulen i kobasice od lokalne mesnice za koju se špekulira da je on možda i vlasnik?
  I taj kulen dijele navodno igračima, a kome dijele onaj kulen što kupuje Grad Županja?
  -Tamo je gradonačelnik a u nogometnom klubu predsjednik tog kluba.

  Gradonačelnik kao kandidat na unutarstranačkim izborima za novi mandat, za predsjednika HDZ-a Županja, je jučer na HRŽ rekao da on i njegova ekipa rade sve po Zakonu, i da se njegovi rezultati vide i njegove pouzdane ekipe i da bi to birači HDZ.a Županja trebali prepoznati, a za drugu ekipu (njegovi protukandidati) je rekao da oni su se kandidirali
  po njemu iz njihovih osobnih interesa

  Tko je pojeo tonu i pol kulena?

 4. 4

  Slobodan Obradović

  Na pitanje o postupku javne nabave suhomesnatih proizvoda Grada Županje od Mesnice AS d.o.o. i pitanja na koje adresu su poslani pozivi za dostavu ponude, Grad Županja je 17.07.2020.g. je odgovorio:
  „…da Grad Županja ne posjeduje tražene informacije..“.
  http://imamopravoznati.org/request/sukob_interesa_3

 5. 2

  Stranka vas voli

  Zahvaljujuci razmisljanjima poput izvjesne Mandica Galović gore u komentaru
  celavi i njegova svita i opstaju na pozicijama.
  Doticna je sigurno redovita u crkvi. Prava vjernica i hdz ovca.

Leave a Reply