Related Articles

2 Comments

 1. 2

  Josip Fici

  Stojim iza onog što sam neki dan napisao:
  ” Ipak, pomalo sam skeptičan, jer bi se moglo dogoditi da netko pomisli kako je “gospodar svemira” ili bar područja unutar županije, pa odluči drugačije od onoga što narod očekuje kao ozebao sunce. no, “ne crtajmo vraga gdje ga nema” pa pričekajmo odluku lokalnih čelnika. Nadam se samo da nećemo predugo čekati.”

 2. 1

  Josip Fici

  Ukoliko je točna informacija, da ministar Beroš daje podršku inicijativi zastupnika Tomislava Panenića o slobodnijem kretanju građana, bit će zanimljivo vidjeti kako će lokalni čelnici reagirati. Naime, bilo bi logično, da se Panenićeva inicijativa prihvati raširenih ruku. Ipak, pomalo sam skeptičan, jer bi se moglo dogoditi da netko pomisli kako je “gospodar svemira” ili bar područja unutar županije, pa odluči drugačije od onoga što narod očekuje kao ozebao sunce. no, “ne crtajmo vraga gdje ga nema” pa pričekajmo odluku lokalnih čelnika. Nadam se samo da nećemo predugo čekati.

Leave a Reply