Related Articles

6 Comments

 1. 2

  pjanji

  Bravo Antune!

  Nisam primjetio,da su ikome zasmetale 3 glumacke udruge,a nastale su iskljucivo radi sudara ega pojedinih neizivljenih likova…

  Reply
  1. 2.1

   Antun

   Dragi Pjanji, Teško je ne reagirati na toliko bijesa zbog benignog događaja. Na kraju, vrijeme će pokazati ima li mjesta pod suncem za tri udruge, jednu ili možda pet. Hehehehe!

   Reply
   1. 2.1.1

    pjanji

    Dragi Antune
    nije bas benigni,jer upravo ova mladost odbila je biti uvjetovano kao dio trenutnog rezima, i osiguravajuci si radno mjesto u AKUD’u,zaokruzujuci listu novog gradonačelnika i slanjem slike gradskoj vijecnici koja je članica tog istog KUD-a (evo sada sprugova firma odrzava gradski vozni park)Dragi moji, jednom kad prodate obraz za malo tzv lokalne slave,dali ste ga zauvijek. Kapa do poda karakternom bracnom paru!Danas ih u Županji mozes nabrojati na prste 1 ruke…

    Reply
    1. 2.1.1.1

     Antun

     OK dobri čovječe, nisam te bio dobro razumio.

     Reply
 2. 1

  Malibunaparte

  Totalno smo bolesno društvo,umjesto da se ujedine u jedan kud i poboljsaju sekcije,selendra županja osniva treći KUD-KUU

  Reply
  1. 1.1

   Antun

   Zašto toliko žuči u Vašem nastupu cijenjeni Malibunaparte? Nije li pretjerano koristiti izraze “bolesno društvo”, “selendra” zbog osnivanja jednoga novoga KUD-a? Ujedinjenje je nekada korisno, ali ne uvijek, jer se ujedinjavanjem umanjuje inventivnost, različitost mišljenja i ideja. To je općepoznata stvar… Stoga, pozdravljam osnivanje nove udruge, s nadom da će zadovoljiti dio potreba građana koje ostale dvije udruge ne zadovoljavaju.

   Reply

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, interactive, text, archive. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here