Related Articles

2 Comments

 1. 2

  Anonimno

  Ma nisu oni nesposobni,ovi poslovi i hoće povećati prihode ali ne svima,već samo njima.Na osnovu rabota u zadnjih 8 godina gotovo da nema Županjca kojem nije postalo kristalno jasno da je vlast promjenila strategiju.Dok se imalo što i dok je bilo para na gamari, kralo se dok se nije sve pokralo,sada kada toga više nema,sada se radi drukčije,sada je parola,RADI PA KRADI a to što sirotinja nema što jesti i što će im ovakvi podhvati u bodućnosti proizvoditi samo nove troškove održavanja pa ih tako još dodatno osiromašiti,to njih nije briga.Dakle,sve ide po planu i kako se kaže u tekstu”očekivanja gradonačelnika Davora Miličevića su da će sve to biti gotovo do svibnja” ,do svibnja će se džepovi popuniti a onda nedugo poslije toga,tko ima za godišnji neka ide a oni koji nemaju neka idu na ŠETNICU i kada im ona dojadi neka skaću u Savu dal zbog slada il zbog jada,prosudite sami.

 2. 1

  idiot

  To je sve lijepo i treba to napraviti ali je veliki problem da su jedini projekti koji se rade u Gradu a samo nam povećavaju troškove.
  Zar su toliko nesposobni smisliti neki projekt koji će nam povećavati prihode.

Leave a Reply