Related Articles

6 Comments

 1. 4

  Robert

  Okani se ti mene i moga imena i ne piši gluposti o nečemu o čemu nemaš pojma, a svoje košarkaško djelovanje sam završio prije tri godine, tako da me košarka uopće ne zanima više, a pogotovo me više ne zanima košarkaški klub, i ako nemaš šta pametnije pisati, nemoj liječiti svoje frustracije preko moga imena

 2. 2

  Udavi

  Ajde Chiaffta okani se vishe kosarkasha. Davno te pregazilo vrijeme i pomiri se s tim da si postao povijest. I ne pljuckaj vishe po tom klubu.

  1. 2.1

   Udavi

   Tekst o RK Zzupanja a ti o KK Zzupanja. Bozze pomozi.

 3. 1

  Privatizacija amaterskog športa

  Tko je sve u Skupštini košarkaškog kluba u Županji i dali će i kada doći tamo do izvanredne izborne Skupštine i do izbora novoga vodstva kluba jer ovo vodstvo ” ruku pod ruku” poput bivšeg vodstva u rukometnom klubu.
  Ti ljudi su na čelu kluba cijelu vječnost.

  Dali oni još drže za prvog trenera koji je izvan Županje .( iz VK)
  Samo nepotrebno prave troškove klubu zbog toga. A treneri županjci nemaju angažman u klubu.

  Klub nosi ime Županja i financira se javnim novcem i to nije privatan klub i to amaterski klub.

Leave a Reply