Related Articles

3 Comments

 1. 3

  zeleni zub

  U dvije osnovne škole u Županji je uvijek bilo preko 300 prvašića, a sada 70-tak..Koji je ovo vrli Hdz-ovac napisao, ili je išlo prvo kod čele na pregled..Ko u dobra stara komunistička vremene, ili diktatorska (kao sada, ili otkad je Hdz-a), prvo kod gradonačelnika na pregled, pa onda na tiskanje..Al jebiga, u komunizmu si bar mogao zaraditi, bez članske iskaznice i poznavanja glavonja, dokaz da sada vlada diktatura..DOLE HDZ..DOLE VLADA..

 2. 2

  marco75

  “Iseljavanje jenjava” krunski dokaz 9 razreda manje. Tko je ovdje lud?

 3. 1

  Županjac

  Lijepo uživajte građani u HDZ-u. Sada imamo sve 3 vlasti, od najviše pozicije do najniže: Vlada, župan i gradonačelnik – čak je i predsjednica preko HDZ-a došla na vlast. HDZ ima apsolutno cijelu kontrolu nad ovim područjem već dugi niz godina, nikad gore nije bilo!

  HDZ je ovo područje defintivno više uništio nego Srbi! Kad bi se stavila statistika, prije i poslije, definitivno bi HDZ bio gori od Srba. Neobrazovane ovce, samo vas treba strižat! Serem se na cijeli mentalitet Slavonije glupi smo ko noć! Pa vi ne izlazite na izbore, nepismeni idioti!

Leave a Reply