Related Articles

One Comment

  1. 1

    Županjac !

    Srami se,kako te nije stid davati takve izjave,zar svi moraju imati tvoje mišljenje i raditi samo u tvom interesu.Dosta te je ,i tebe i tvoje arogancije pogledaj istini u oči i budi svjestan da da se bliži kraj tvoje političke karijere i vladavine,a nakon toga neka ti Bog (u što sumnjam i vjerujem da neće) bude u pomoći,a mislim da će od tebe dići ruke i tvoji politički drugovi i mecene.Svemu dođe kraj pa tako i tebi u političkom smislu.

    Reply

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, interactive, text, archive. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here