Related Articles

One Comment

  1. 1

    Pametnom dosta!

    Kad pogledate tko zastupa gradsko vijeće od strane HDZ-a,sve vam je jasno za čega oni služe,podizanje ruku,dodvoravanja i uvlačenje gazdi,sramotno i gadljivo.Pa kad ih znamo tko su zar nas treba čuditi što smo dno dna u svemu.Rješenje ; Raspustiti članove ,riješiti se predsjednika te izabrati novo vodstvo i članove koji će biti mladi učeni i školovani i koji će imati dostojanstvo i svoj stav,a ne ovi ofucani koji se samo znaju naguziti i osobe bez karaktera.

    Reply

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, interactive, text, archive. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here