Related Articles

4 Comments

 1. 3

  Mustang

  Za te novce mogo je kupit odmaralište na moru i u njemu izmjenjivat sve Županjce čitavo ljeto
  u smjenama kao nekad.
  Pozdrav iz Njemačke

  Reply
  1. 3.1

   Slobodan Obradović

   Dobar prijedlog…

   Reply
 2. 2

  Stranka vas voli

  A jadan nas najpametniji, najppsteniji, najvrijedniji, naj, naj. Svi se urotili protiv njega. Zavide mu na njegove uspjehe. Tolike covjek staze po gradu napravio a sad nece da dizu ruke za njegov najvazniji projekt u povijesti svih projekata. Sta mu sad ostaje? Koju pricu ce sad prodavat? Ovi bazeni su mu bili mantra zadnjih par izbornih ciklusa.
  Nista, sad se opet vratit kukanju i cudjenju “kome on sve to radi kad zupanjci odlaze?”.
  Bez bazena ce sad jos vise ljudi otic. Bazeni su bili kljuc spasa. Ocekivali se autobusi sretnih povratnika koji bi mocili straznjice u divnim bazenima. Srecom su partijske iskaznice od tvrde plastike pa im voda iz bazena ne more nista. A i obrazi su tvrdji od djona. Jer partiji ne trebaju ljudi koji razmisljaju trezveno svojom glavom.

  Reply
 3. 1

  Stranka vas prati

  Pitamo se kakva je to demokratska stranka kada ima i podržava ovakvu spodobu koja vrši teror nad svojim članovima stranke, tipa koji zapošljava bez natječaja,određuje samovoljno tko će i kad raditi ,a nedaj bože zamjeriti mu se ,osvetoljubiv je i gramziv i nedaj bože nikome u državi ovakvog tipa da vodi grad ili selo,pa čak ni da mu ovce i koze čuva.

  Reply

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, interactive, text, archive. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here