Related Articles

3 Comments

 1. 3

  marco75

  Tko je postavio gradonačelnika? Odgovor je nitko vi ste ga izabrali pa sad kusajte njegovu hercegčorbu.

  Reply
 2. 2

  Bit će bolje!

  Isto se tako pametovalo i bezobrazno bahatilo kada se postavilo pitanje otkupa od privatne osobe video zida na trgu koji je koštao oko petsto tisuća kuna,a danas stoji neispravan i ugašen.

  Reply
 3. 1

  Tihomir Pavosevic

  Dali se vi to cudite Gos. Zlatko?Pa sto je u zadnjih 20 god. uspijelo u Zupanji osim HDZ a.
  Dali su bazeni potrebni? Kada bi se osiguralo par stotina radnih mjesta onda bi i bazeni bili potrebni a ovako kada je Zupanja sve manja i sve siromasnija mislim da je dosta lazi o boljitku Zupanje.

  Reply

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, interactive, text, archive. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here