Related Articles

21 Comments

 1. 10

  Liste za GV Županja

  Niste Vi jedini koji nemate program za Županju.
  Tu je lista g. Maroševca ( demokratski hss). Njima i netreba program kada se dotični gospodin dokazao u radu Gradskog vijeća unazad 4g na način da da je kao oporbeni zastupnik ( hss) glasao sa sve prijedloge g. Miličevića i bio ujedno njegov ponajbolji zastupnik.
  Onda bolje odmah glas dati listi hdz.a .
  Program nema ni lista umirovljenika na koja je poznata po tome da je na njoj Slobodan Obradović na 2. mjestu nakon što je odustao od kandidature za gradonačelnika.

 2. 9

  Zabluda

  Pa nisu izbori ” natječaj za ravnatelja Doma zdravlja” pa da su prvom planu medicinske kompetencije.
  Ovje se biraju političari😀

 3. 8

  Domovinski pokret

  Domovinski pokret je poštena snaga kojakoja ima svoj stav, ima svoj program za grad Županju verujem najiskreniji i najbolji koji će biti itekako dobrodošao i ostvarivo potreban za građne grada Županje.Program koji nam je potreban kao gradu i građanima ,program koji je baziran na provedivosti ,a ne kao nki koji su rađeni zbog populizma ili lažnih obećanja.

  1. 8.1

   Tako se to radi

   Oprostite Vas program za Grad Županju nitko nije vidio.?
   Gdje ste ga objavili? Niste.
   Znači nemate ga . Da ga imate objavili bi ga.
   Od kako ste se osnovali spominje vas se u medijima samo u dva članka.
   Ostalo je demagogija po fb i komentarima po portalima.
   Nitko nije rekao da niste dobrodošli.
   Dapače jeste.
   No mislimo da ste za izbore obe u Županji irelevantni😀

 4. 7

  Svrhovitost

  “Vi živite u prošlostoli”
  Zašto bi netko glasao za vas i ” bacao ” svoj glas kada može glasati za Juzbašića direktno.
  Vi njega podržavate i nemate program za Županju i svoga kandidata pa ste vi po meni tu “suvišni “

 5. 6

  INAT1950

  Jel vi vidite moj komentar? Ljudi koji su osobno ili cije su OBITELJI dale obol.Zar nije od Pere Catica brat pokojni HEROJ nad svim herojima??? Vitez ovoga grada? Samo da znate da cemo mi pripadnici udruge ciji je on bio clan svi podrsku dati Hdzu iskljucivo zbog njegovoga brata..Jer kada pogledamo da su sve stranke i ljudi koji su na listama 90% istih iskljucivo zbog osobnih interesa a ne zbog opceg dobroga!. Dalje spomenuli ste Stipu Mlinarevića naklon do poda legendi!! Ali isto tako isti ako ne i veci heroj je ostao na nivou Zupanije uz Hdz legenda Ilija Cota!!
  Lijep pozdrav

  1. 6.1

   Branitelj grada

   Molim da napišeš te heroje sa liste HDZ za grad Županja da znam kome da budem zahvalan. Naveo si jednog, a gore pišeš da ima više takvih na listi HDZ nego na ostalim listama!

   1. 6.1.1

    INAT1950

    Kao sto sam rekao ako ne osobno onda uz obitelj su vezani heroji i branitelji.. Zar nije od Verice Vincetic suprug Zdrava “Severina” branitelj? zar nije Zeljko Anic “Kratki” branitelj heroj??? A on je usko vezan kroz Gradski odbor Hdza??osobno je moj brat pod njegovom zapovijedi bio!!!.. Dalje stalno ga vidjam sa njima i Marijana Amidzica istinskog heroja koji je prosao sito i reseto!??? Dajte demant na ovo!

    1. 6.1.1.1

     Branitelj grada

     Pored 500.000 branitelja u RH i na listi HDZ-a Županja se nasao jedan pravi branitelj, a ostalo sve junaci po babi i po stričevima!

 6. 5

  INAT1950

  Nosite ime Domovinski pokret?. Svaka cast pojedincima!. Ali npr na listi HDZ-a Zupanja kojeg svi vi uredno pljujete ima vise onih kojih su direktno ili cije su obitelji dali najvece obole za ovu drzavu!

  1. 5.1

   Branitelj grada

   Molim imena tko je osim Miličića bio u ratu i dao “najveći obol za ovu državu”?

  2. 5.2

   BrankoDP

   Na listi Domovinskog pokreta Županja ,od 15 kandidata je sedam žena,od osam kandidata muške populacije šestorica su Hrvatski branitelji koji su dali obol i časno sudjelovali u Domovinskom ratu zajedno s našim predsjednikom podružnice DP Vukovarsko Srijemske županije, i saborskim zastupnikom ,legendarnim Vukovarskim herojem s Trpinjske ceste Stipom Mlinarevićem Ćipetom.A to je samo dokaz da ćemo odgovorno raditi i pošteno se boriti u gradskom vijeću za svoje programe na dobrobit svih građana grada Županje.

   1. 5.2.1

    BrankoDP

    Inat 1950
    Odgovor na postavljenu objavu.

 7. 4

  Inovativnost

  Hvala vam na ideji.
  Za iduće izbore ” staviim” na listu
  djeda i baku od mene i žene i njenu braću i sestre i moje i sebe na prvo mjesto i eto nas za vas😀

 8. 3

  Branko DP

  Samo nek se zna da je Domovinski pokret ,kao i naš ogranak DPŽupanja stranka poštenih namjera,koja u svom cilju ima učiniti kako našu Hrvatsku, tako i naše gradove,općine, boljim i za život svojih građana primjerenijim u svim segmentima njihovih življenja.Kroz političku borbu ciljevi su nam promjene za sve ono što je loše i kvarno u našem društvu,od korupcije,nepotizma,lokalnih šerifa,laži i obmana koje se plasiraju građanima.Ciljevi su Domovinskog pokreta,kroz svoje programe dati jednu kvalitetu svojim građanima,zadovoljstvo i sretniju budućnost za njih i njihovu djecu.

  1. 3.1

   SAME FRAZE

   Sve sto pričate su samo puste fraze.
   Nemate program za Županju i ništa konkretno ne nudite i tako će te i proći na izborima.
   “Imate fraze ko prije 40 godina.”
   -poštenje, dobre namjere, dobre želje, zalagati ćemo se za dobro i tako to.-
   Vi ste Škorina stranka i jasno.
   S Vama su Juzbašić, Dabro i Penava i točka.

 9. 2

  Branko DP

  Poštovani,naša predsjednica DP i nositeljica liste Domovinskog pokreta Županja dr.spec.int.medicine Ivana Nebrigić Kružljak opravdano je odsutna zbog samoizolacije u više navrata jer je stalno u dodiru s pozitivnim osobama.Zastupa političke stavove Domovinskog pokreta ,dakako prvenstveno kroz program naše stranke za grad Županju i svih građana grada Županje.To što nije sudjelovala do sada u politici ne znači da nije kao doktorica internista u razgovoru sa svojim pacijentima razgovarala o problemima s kojim se njezini mnogobrojni pacijenti susreću ,od politike,od nezaposlenosti,od socijalnih problema,bračnih problema,zdravstvenih problema,problema nezaposlenosti demografske obnove, i mnogih drugih.Prema tome poštovani, ako itko zna za probleme naših građana to je naša kandidatkinja dr Ivana Nebrigić Kružljak,koja kroz svoje nalaze ili dijagnoze nikoga nije obmanula ili slagala u odnosu na druge protukandidate koji obećavaju a ništa ne naprave.Naš kandidat je iskren ,pošten i u svim segmentima poštenja se isto tako uključila da da podršku i pomogne svakom građaninu, i kroz stranku Domovinskog pokreta sa svojim članovima pomogne zajedno u izgradnji bolje Županje, isto tako da uz pomoć svojih građana svojem gradu Županji omogući prosperitet i da bude grad po mjeri čovjeka.

  1. 2.1

   Vjerodostojan

   Tim prije mi nije jasno zašto nije kandidatkinja za gradonačelnicu ili barem zamjenica kandidata za gradonačelnika Juzbašića kada se već podržavate uzduž i poprijeko sa otpadnicima iz HDZ-a?

   1. 2.1.1

    BrankoDP

    Nepisana podrška je jedno,a koalicija na nivou Županije je nešta drugo.Domovinski pokret Županja kroz dano nam povjerenje u GV grada,zastupa i borite se samostalno za svoje ciljeve i programe sve za dobrobit i bolje svih građana grada Županja.

   2. 2.1.2

    Opravdanja

    Mogla je dati intervju putem telefona ili.e.mila.
    Neshvatljivo je da se predsjednica ne oglašava nikako a dopredsjednici da .
    Neka snimi video poruku i pošalje medijima.
    Nešto tu nama ne štima baš?

 10. 1

  Koalicije

  Čestitka.
  No jedna opaska.
  Nositeljica liste i predsjednica Ogranka DP nije imala od osnivanja ni jedan javan politički nastup ili intervju a dosada nije bila u politici pa ne možemo znati njenje političke stavove.
  Osim toga isti taj ogranak nema kandidata za gradonačelnika/cu .?
  Oni podržavaju Damira Juzbašića za gradonačelnika i Josipa Dabru za Župana. A ova opet dvojica si politički partneri. ( podržavaju se).
  Njih sve skupa podržava Miroslav Škoro i Ivan Penava.

Leave a Reply