Related Articles

2 Comments

 1. 1

  Tikva

  Kako je to dobra vijest kad je direktor komunalca (naš Županjac) prije par mjeseci najavio poskupljenje vode 70%, a kad se počelo raditi na pripajanju vinkovačkom vodovodu Vinkovčanin najavio poskupljenje 50%?
  Za mene kupca je bolje da voda poskupi 50%, umjesto 70%.

  Il je možda dobra vijest to, da možda komunalac ipak neće potpasti pod kontrolu Vinkovačkog vodovoda koji kontrolira Hohštaplersko-Demagoška Zajednica.
  A vjerujemo na riječ šefu demagogu Hohštaplersko-Demagoške zajednice da je ovo novi HDZ i da mu neće prišiti Sanaderov kriminal.
  Jeste ovo je novi HDZ koji puni zatvore ministrima brže nego što je to Sanader mogao i sanjati.
  Čovjek se prosto poželi Sanadera i njegovih lopova, oni su bili obični kokošari u odnosu na AP-ove kriminalce.
  Pa ajd makar mi poskupi vodu malo više nego što bi vinkovčanin, al ajd možda ipak neće imati upliva serijski pijani razbijač službenih automobila sa svojom Hohštaplersko-Demagoškom partijom…uh pardon omaklo mi se, zajednicom.

Leave a Reply