Related Articles

6 Comments

 1. 1

  Crni gruja

  Svi gladni vlasti. Zato treba glasat za Davora i HDZ i nema greške.

  Reply
  1. 1.1

   Vjerodostojan

   Sarkazam?

   Reply
  2. 1.2

   Za čišći zrak

   Baš se vidi da si crna guja i da se još nisi izvukao iz Ćelije guzice i iz guzice kao njegovog stožera objavljujemo komentare,samo je dobro što se elektronskim putem nemogu širiti mirisi iz stožera.

   Reply
   1. 1.2.1

    Crni gruja

    A ti si nepismen i ne znaš pročitati dvije riječi. Nije guja već gruja. A da si kultruno-umjetnički obrazovan znao bi o čemu se radi. Samo takvi i glasaju za ove komunjare i Juzbine razbojnike. Ja sam za HDZ oduvijek bez obzira tko je kandidat. To je jedina prava stranka. Ovi izmišljeni su tu samo iz koristi.

    Reply
    1. 1.2.1.1

     Baba Mara

     Ma ti Gruja pojma o pojmu nemaš.
     Pričaš gluposti, i etiketiraš ljude i stranke.
     Radiš diskriminaciji i vrijeđaš.
     Obično si ” lupetalo”.

     Reply
   2. 1.2.2

    Baba Mara

    Bravo.

    Reply

Leave a Reply

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

The maximum upload file size: 128 MB. You can upload: image, audio, video, document, interactive, text, archive. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here