Related Articles

2 Comments

  1. 2

    marco75

    Što je nas briga da je tvoj veliki prijatelj Andro Krstulović Opara, tipični primjerak kamenjarskog lijenčine koji se kobajage razbolio kada je preuzeo funkciju gradonačelnikai i obaveze koje treba obavljati pa se zdrav i čitav vratio u “hladovinu” Sabora.

  2. 1

    RuzaDabicBucak

    Poštovani Boro, dobro rečeno, samo me muči isticanje riječi INTELEKTUALAC pa da budem posve sigurna sam pogledala definiciju na hrvatskom jeziku i na Engleskom koje nisu iste. Definicija na Engleskom kaže da Intelektualac nije samo onaj koji je završio sveučilište, npr. Rousseau, Voltaire, Pascal. Drago mi je , jer to znači da inteligencija nema veze s formalnim obrazovanjem. Ima puno ljudi koji nisu završili fakultet ali se bore za zaštite, njeguju i štite naš jezik. Hrvatski.

Leave a Reply